Mağazalarımızda bulunan anlaşmalı kartlarla alışverişinizi yapabilir, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Çağrı Market'te şu anda geçerli olan yemek kartları sırası ile şöyle;

 

Yemek kartları sadece Mağazalarımızda geçerli olup, online alışverişlerinizde geçerli değildir.

 

 

Hangi Kartlar Hangi Mağazalarda Geçiyor?

 • Multinet

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Metropolcard

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Setcard

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Sodexo

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Paye

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • İBB Sosyal Kart

  Sadece İstanbul Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Yemek Matik

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Antikpass

  İzmit Çarşı, İzmit Ncity, İzmit Yahya Kaptan
 • Ticket

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.
 • Token Flex

  Tüm Çağrı Market mağazalarında geçerlidir.

Çağrı'da Yemek Kartı ile Market Alışverişi

Şirketler tarafından verilen yemek kartları ile alışveriş yapma ayrıcalığı Çağrı Market'te devam ediyor.

Yemek kartı, işveren tarafından işçiye verilen, işçinin öğle yemeği için kullandığı bir karttır. Yemek kartı hizmeti veren şirketler ile işveren anlaşır ve aylık olarak bu şirketlere ödeme yapılır. İşçiler de öğle yemeği ihtiyaçları için para harcamadan bu kartı kullanırlar. İşin aslı böyle olsa da günümüzde çalışanların büyük bir bölümü yemek kartı ile market alışverişi yapmaktadır. Bugünün şartları ile dışarıdan yemek yemek yerine evden yemeğini yanında taşıyan ya da yemeğini daha ekonomik yollarla çözmek isteyen kişiler, yemek kartlarındaki bakiyeleri market alışverişinde kullanmaktadır. Yemek kartı geçen marketler de yemek kartı kullanan kişilere bu desteği sunmaktadır.

Multinet Geçen Büyük Marketler İstanbul 2023

Çağrı Market'te yemek kartlarınızı kullanarak gıdadan elektroniğe, temizlikten ev aletlerine kadar tüm ürünleri alabilirsiniz. Şirketiniz tarafından size tahsis edilen yemek kartınız ile evinizin market ihtiyaçlarını Çağrı Market'ten temin edebilirsiniz. Çağrı Market'in anlaşmalı olduğu Antikpass, İBB Sosyal Kart, Metropolcard, Multinet, Paye, Setcard, Sodexo ve Ticket yemek kartlarını kullanarak market alışverişinizi mağazalardan gerçekleştirmeniz mümkün. Yemek kartları sadece fiziksel olarak yani mağazalarda kullanılmaktadır, online market alışverişinde yemek kartınızı kullanamazsınız. Yemek kartı ile market alışverişi yapmak ve evinize en yakın Çağrı mağazasını bulmak için "Mağazalarımız" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Yemek Kartı Hangi Marketlerde Geçerli? Multinet Geçen Büyük Marketler

Yemek kartı ile market alışverişi yapan kişilerin en büyük sıkıntısı evlerine yakın konumda yemek kartı geçen market bulamamalarıdır. Yemek kartı geçen marketler çalışanlara bu hizmeti sunsa da her markette yemek kartı ne yazık ki geçmiyor. Çağrı Market mağazalarında Antikpass, İBB Sosyal Kart, Metropolcard, Multinet, Paye, Setcard, Sodexo ve Ticket yemek kartlarının hepsi geçiyor. Multinet yemek kartı geçen büyük marketler arasında yer alan Çağrı Market'in tüm mağazalarında yemek kartları kullanılıyor. Özellikle çok fazla kullanıcısı olan Multinet ve Ticket yemek kartları da hemen hemen tüm mağazalarımızda kullanılıyor.

Tüm mağazalarımızın lokasyon, servis, açılış ve kapanış saatlerine dair bilgiye MAĞAZALARIMIZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR